Regulations

W ADRIANA AVIATION SZANUJEMY TWOJE PRAWO DO PRYWATNOŚCI. NA TEJ STRONIE ZNAJDZIESZ NASZE STANOWISKO W SPRAWIE GROMADZENIA, PRZETWARZANIA I WYKORZYSTYWANIA INFORMACJI O UŻYTKOWNIKACH.


I. JAKIE INFORMACJE OSOBISTE SĄ GROMADZONE I WYKORZYSTYWANE PRZEZ ADRIANA AVIATION?

Korzystający z naszej strony internetowej pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez naszych dostawców wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszymi serwerami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Informacje podane w formularzu rejestracyjnym są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z zainteresowanymi naszą ofertą.


II. W JAKI SPOSÓB CHRONIONE SĄ INFORMACJE?

Formularz wypełniany przez zainteresowanych w trakcie rejestracji jest jedynym miejscem naszej strony internetowej w którym wymagane jest podanie swoich danych. Informacje przechowywane są i przetwarzane przez Adriana Aviation z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.


III. CZY PODANE INFORMACJE OSOBISTE SĄ UDOSTĘPNIANE INNYM PODMIOTOM?

Nie, wszystkie dane podane Adriana Aviation są wykorzystywane wyłącznie w celu kontaktu z zainteresowanym.


IV. PRAWO DO WGLĄDU, POPRAWIENIA I USUNIĘCIA INFORMACJI O ZAINTERESOWANYM.

Adriana Aviation udostępnia każdemu zainteresowanemu możliwość wglądu, poprawienia i usunięcia informacji o nim zebranych poprzez kontakt e-mailowy na adres formularzwww@epwt.eu. W przypadku, gdyby zainteresowany uznał takie rozwiązanie za niewystarczające, może zwrócić się pisemnie do: Adriana Aviation na adres Lotnisko Watorowo, ul. Chełmińska 14, 86-253 Kijewo Królewskie.


V. PLIKI COOCKIES.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji statystyk Google Analytics.